Ustawodawstwo przyjazne dla złota, które należy obserwować w 2020 r.

Udostępnij

"Jestem tylko rachunkiem. Tak, jestem tylko rachunkiem. I siedzę tutaj na Kapitolu. "

Słyszałeś piosenkę Schoolhouse Rock w szkole podstawowej. Teraz nadszedł czas, aby powrócić do dżingla z spojrzeniem na złote prawodawstwo, które kiedyś może stać się prawem. Od nacisków na powrót do standardu złota po chęć zwiększenia wglądu w zasoby złota Rezerwy Federalnej - oczekujące na uchwalenie ustawy obejmują całą gamę tematów związanych ze złotem. Świadomość i zrozumienie tych potencjalnych nowych praw dotyczących złota może pomóc Ci zorientować się, kiedy jest dla Ciebie odpowiedni moment na zakup złota. Poniżej przedstawiamy trzy akty prawne, których przestrzeganie powinieneś rozważyć.

Prawa dotyczące metali szlachetnych w 2020 rokuH

.R. 2558: Zdefiniować dolara jako stałą wagę złotaH

.R. 2558 rozpoczyna się zaskakującym stwierdzeniem:

"Dolar amerykański stracił 30 procent swojej siły nabywczej od 2000 roku i 96 procent swojej siły nabywczej od czasu zakończenia standardu złota w 1913 roku. "

W odpowiedzi na słabnącego dolara, projekt ustawy H.R. 2558 sugeruje, aby Sekretarz Skarbu zdefiniował dolara w kategoriach stałej wagi złota, w oparciu o cenę złota na koniec dnia rynkowego. Proponuje również, by banknoty Rezerwy Federalnej były wymienialne na złoto.

W ten sposób projekt ustawy ma na celu ustabilizowanie dolara, oddanie kontroli nad podażą pieniądza w ręce rynku (a nie rządu), pomoc gospodarce w rozwoju, a co najważniejsze - przywrócenie dobrobytu amerykańskiej klasie średniej.

Dlaczego warto obejrzeć H.R. 2558?

H.R. 2558 jest aktem prawnym, który może przywrócić Stanom Zjednoczonym pewną formę standardu złota.

H.R. 2559: The Gold Reserve Transparency ActPrzejrzystość rządów

to gorący temat. Już od dłuższego czasu. Mówi się, że Stany Zjednoczone mają tony złota zamknięte w Fort Knox, ale bardzo niewiele osób widziało to złoto lub wie dokładnie, ile złota fizycznie się tam znajduje.

Projekt ustawy H.R. 2559 nakazuje Government Accountability Office sporządzanie co pięć lat raportu na temat rezerw złota. Raport wymagałby przeprowadzenia pełnego audytu wszystkich rezerw złota i ich lokalizacji, dostarczenia analizy bezpieczeństwa rezerw i ogłoszenia każdej ilości złota, które jest wybite i zapieczętowane w skarbcach.

Ten projekt ustawy wymaga również papierowej ścieżki dla całego złota wymienianego, dzierżawionego lub sprzedawanego przez rząd USA w ciągu ostatnich 15 lat.

Dlaczego warto obejrzeć H.R. 2559?

Umożliwienie opinii publicznej zobaczenia, jak złoto jest wykorzystywane przez rząd USA może pomóc zaszczepić zaufanie do systemu i wzmocnić ważność posiadania złota w całym kraju.

S. 409: Aretha Franklin Congressional Gold Medal

ActKrólowa soulu, Aretha Franklin, może wkrótce zostać pośmiertnie odznaczona Złotym Medalem Kongresu na cześć swojego dziedzictwa. Po jej śmierci w 2018 roku, projekt ustawy S. 409 został przygotowany, aby upamiętnić nie tylko Arethę Franklin piosenkarkę, ale także Franklin jako filantropkę i obrończynię praw obywatelskich.

W latach 60. muzyka Arethy służyła jako wezwanie do działania, które przyciągnęło tysiące ludzi do ruchu na rzecz praw obywatelskich. Miała również duży wkład w działania na rzecz zdrowia ludzkiego i równości płci.

"Bycie królową to nie tylko śpiewanie", Franklin znana jest z tego, że mówi. "Ma to wiele wspólnego z twoją służbą dla ludzi.

Lista wyróżnień Arethy jest długa i obejmuje takie zaszczyty, jak otrzymanie Prezydenckiego Medalu Wolności oraz nagród National Medals of Arts and Humanities, a także bycie pierwszą kobietą wprowadzoną do Rock and Roll Hall of Fame. W ciągu sześciu dekad Aretha Franklin inspirowała całe pokolenia muzyków i polityków.

Dlaczego warto obejrzeć S. 409?

S. 409 przypomina nam o sile amerykańskiej monety do upamiętniania, honorowania i utrwalania dziedzictwa naszego narodu. złoto i srebro lawssound moneyShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25Widziałeś nowy wzór Złotego Orła Amerykańskiego z 2021 roku?
2021-08-20W tym tygodniu rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybieranie
przedmiotów do wyboru dla zrównoważonego portfolio2021-08-18Tutor
lub nauczyciel, dobrze jest poprosić o pomoc2021-08-11